Seçtiklerimiz
Son Yazılar
Parfüm Seçerken Kaçınılması Gereken Hatalar
 1. Birden fazla parfüm demek, yapılan en büyük hatadır. Bir outlet parfüm alırken denemeniz gereken maksimum parfüm sayısı ikidir. O da birini sağ, diğerini sol bileğinizde denemek şartıyla. Çünkü birden fazla koku denemek, kokulardan bir karışma ortaya çıkmasına ve kişinin algı h..
Parfüm Seçerken Yapılan Hatalar
Parfüm, günümüzde güzellik anlayışının bir parçası haline gelmiştir. Öyle ki artık parfüm kullanmayan insanların sayısı yok denecek kadar azdır. Çocuklara özel parfümlerin dahi üretiliyor olması, şüphesiz bunun en büyük kanıtıdır. Ancak, bazen parfüm alırken öyle hatalar yapılır ki, o hatalar insanl..
Kalıcı Parfüm Seçenekleri
Sizler de parfüm seçerken titiz davranan ve vücudu için en uygun kokuyu bulmaya çalışanlardan mısınız? Bu anlamda düşünürseniz sizler de taktir edersiniz ki her koku her tende uygun olmaz. Bu nedenle koku seçimi yaparken el üstünde denemeniz gerekir. Çünkü el üstünde deri incedir ve en kısa yolda..
Tester Parfümün Önemi
 Seçeceğiniz koku hakkında herhangi bir bilginiz yoksa burada yardımınıza tester parfümler yetişir. Orijinal parfüm şisesinin minyatür hali olarak sizlere sunulan bu ufak parfüm ile orijinal parfüm şisesini kullanmadan kokunun nasıl bir etki bıraktığını öğrenebilirsiniz. Dünyanın birçok yeri..
Erkek Kostümü Olan Koku
Bir erkeğin olmazsa olmaz tamamlayıcılarından biri de kokusudur. Üzerine giydiği kıyafet kombininin ve tarzının tamamlayıcı unsuru; parfümüdür. Her parfümü kullanmak doğru olmadığı gibi pahalı parfümleri her zaman alamamakta ayrı bir sorundur. Bu sorunu ortadan kaldıran yol ise tester parfüm ve t..

Blog

Copyright © 2021 Blog
Tüm hakları saklıdır.